• Przechowalnia 0
 • Dystrybucja


  Firma Materace z gór oferuje możliwość współpracy oraz zaprasza serdecznie wszystkie zainteresowane firmy do rozmów.

  Jako producent materacy jesteśmy w stanie wykonać materace na każdy rozmiar oraz na specjalne zamówienie. 
  W swojej ofercie posiadamy wiele popularnych i sprawdzonych modeli, które powinien posiadać w swojej ofercie każdy salon. 

  Posiadamy sieć dystrybucji naszych produktów zarówno w salonach stacjonarnych jak i w formie coraz bardziej popularnej opcji dropshippingu. 

  Dropshipping

  Jako producent materacy możemy zaproponować Państwu współpracę na zasadzie dropshippingu.

  Polega to na przeniesieniu procesu wysyłki towaru do klienta z e-sklepu na dostawcę: hurtownię lub producenta. Zadaniem sklepu jest wyłącznie pozyskanie i obsługa Klienta, sprzedaż i obsługa posprzedażowa.

  Przenosząc wysyłkę na kogoś innego, nie potrzebują Państwo pracowników realizujących spakowanie i nadanie towarów. Nie muszą Państwo także zajmować się tym osobiście, dzięki czemu zaoszczędzą Państwo pieniądze i czas. Znacząco zmniejszy to ilość Państwa codziennych obowiązków.

  Oferujemy sprzedaż wysyłkową na terenie Polski oraz za granicę między innymi wysyłamy nasze materace do Wielkiej Brytanii.

  Dostawy realizujemy za pomocą firm kurierskich.

  Wysyłamy materace zrolowane oraz na życzenie klienta możemy wysłać materace na płasko.

  Współpracując z nami na zasadzie dropshippingu oferujemy Państwu odpowiednie rabaty na nasze produkty.  Wszystkie firmy zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu:  +48 784 682 477
  lub na adres e-mail: biuro@materacezgor.pl

  zapraszamy do współpracy!

  Zespół Materacezgór

  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  Czas wyświetlania strony: 0.051s