...jest pusty
Strona głównaDystrybucja

Dystrybucja

materace z gór polski producent

Firma Materace z gór
oferuje możliwość współpracy oraz zaprasza serdecznie wszystkie zainteresowane firmy do rozmów.

Jako producent materacy jesteśmy w stanie wykonać materace na każdy rozmiar oraz na specjalne zamówienie. 
W swojej ofercie posiadamy wiele popularnych i sprawdzonych modeli, które powinien posiadać w swojej ofercie każdy salon. 

Posiadamy sieć dystrybucji naszych produktów zarówno w salonach stacjonarnych jak i w formie coraz bardziej popularnej opcji dropshippingu. 

Dropshipping

Jako producent materacy możemy zaproponować Państwu współpracę na zasadzie dropshippingu.

Polega to na przeniesieniu procesu wysyłki towaru do klienta z e-sklepu na dostawcę: hurtownię lub producenta. Zadaniem sklepu jest wyłącznie pozyskanie i obsługa Klienta, sprzedaż i obsługa posprzedażowa.

Przenosząc wysyłkę na kogoś innego, nie potrzebują Państwo pracowników realizujących spakowanie i nadanie towarów. Nie muszą Państwo także zajmować się tym osobiście, dzięki czemu zaoszczędzą Państwo pieniądze i czas. Znacząco zmniejszy to ilość Państwa codziennych obowiązków.

Oferujemy sprzedaż wysyłkową na terenie Polski oraz za granicę między innymi wysyłamy nasze materace do Wielkiej Brytanii.

Dostawy realizujemy za pomocą firm kurierskich.

Wysyłamy materace zrolowane oraz na życzenie klienta możemy wysłać materace na płasko.

Współpracując z nami na zasadzie dropshippingu oferujemy Państwu odpowiednie rabaty na nasze produkty.

Krótko o nas:
Materace z gór, to polski producent z lokalizacją w Nowym Sączu. Stosowane przez nas komponenty pochodzą z terenu naszego kraju i Europy. Oferowany przez nas asortyment, to nie tylko materace piankowe, ale także sprężynowe dostępne w dwóch wersjach - kieszeniowe i bonellowe. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie, oferując produkcję materacy na wymiar. Ponadto jako aktywnie działająca firma bierzemy udział w przetargach.  Zapraszamy do kontaktu.

Materace piankowe:
Do produkcji materacy piankowych, nie używamy wkładu sprężynowego.  Materace te cechuje konstrukcja z różnych typów pianek. Charakteryzują się właściwościami antyalergicznymi, ponieważ są łatwiejsze w utrzymaniu czystości - wewnątrz nie zbiera się tak duża ilość kurzu.

Materace sprężynowe- kieszeniowe:
W tym przypadku każda sprężyna owinięta jest w specjalną kieszeń, co ma wpływ na cichą pracę, oraz brak odczuwania ruchów osoby śpiącej obok. Polecamy dla hoteli szukających zaawansowanych technologicznie materacy.

Materace sprężynowe- bonellowe:
Cechują się one wysoką jakością i jednocześnie dużą odpornością na eksploatację. Obciążenie osoby śpiącej jest równomiernie rozkładane na całym jego obszarze. Podczas używania materaca przez więcej niż jedną osobę, materace bonellowe mają tendencję do "unoszenia się" (każdy ruch partnera jest wyczuwalny).

Materace dla dzieci:
Wszystkie oferowane przez nas materace dla dzieci, spełniają normy i wytyczne Unii Europejskiej. Wkład materaca, to pianka poliuretanowa, ponieważ tylko taki rodzaj wypełnienia jest zalecany dla dzieci do lat 8. Oferujemy również materacyki dziecięce z dodatkiem maty kokosowej, lub lateksu.
Materace te zostały właściwie skomponowane pod względem poziomu miękkości, który gwarantuje wysoki komfort użytkowania. Zastosowane komponenty posiadają właściwości antyalergiczne, co czyni je bezpiecznymi dla każdego dziecka.

Popularne rozmiary:
180x200: materac duży, idealny dla par
160x200: materac szeroki, najpopularniejszy materac dwuosobowy
140x200: materac średni, zapewniający wypoczynek dla dwojga
120x200: materac największy jednoosobowy, lub najmniejszy dla dwóch osób. Polecany do małych sypialni
90x200: materac popularny, do łóżka jednoosobowego

W naszym asortymencie posiadamy materace:

- z pianką visco, która zapewnia wysoki komfort snu, działając zapobiegawczo na powstawanie odleżyn. Jej główną zaletą jest dostosowywanie się do kształtu ciała osoby użytkującej.
- z płytą kokosową, odpowiadającą za usztywnienie materaca. Posiada właściwości ortopedyczne.
- z pianką HR, której główna zaleta to wysoka elastyczność. Materac z tą pianką zapewni właściwe podparcie dla kręgosłupa, ramion, oraz bioder.
- z matą lateksową, dzięki której materac dostosuje się do Twojego ciała, dzięki elastycznej i sprężystej strukturze.
- z pianką masującą, którą polecamy dla osób cierpiących na bóle mięśni, ze skłonnością do skurczy


Wszystkie firmy zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu:  +48 784 682 477
lub na adres e-mail: biuro@materacezgor.pl  


Odwiedź także naszą stronę z ofertą dla hoteli: https://materace-dla-hoteli.pl/

zapraszamy do współpracy!

Zespół Materacezgór