...jest pusty
Strona głównaOferta dla hoteli

Oferta dla hoteli

Oferta materacy dla hoteli

Oferujemy wyposażenie Twojego hotelu w nasze materace w najlepszej jakości. 

Wykonamy bezpłatną wycenę.

Napisz na biuro@materacezgor.pl lub zadzwoń +48 18 307 07 09   +48 795 494 842 i zapytaj o szczegóły.    W naszej ofercie znajdą Państwo tanie materace hotelowe wykonane z wysokiej jakości materiałów dostępnych w Polsce i Europie.

Materace hotelowe muszą zapewniać przede wszystkim komfort spania, oraz powinny być wytrzymałe. Goście chętniej korzystają z obiektów oferujących najwyższą jakość usług.

Zadowoleni, wyspani goście na pewno polecą obiekt znajomym.

Jako producent materacy rekomendujemy materace o twardości H3- czyli średnio twarde. Zapewniają one satysfakcjonujący wypoczynek osobom lubiącym zarówno miękkie, jak i twarde podłoże do spania.

Znajdziesz tu materace piankowe, oraz sprężynowe. Bez względu na różnice w wykonaniu obydwa typy materacy zapewniają wysoki komfort użytkowania.

Materace sprężynowe polecane są ze względu na długą żywotność, natomiast materace piankowe cechują się właściwościami antyalergicznymi.

Materace sprężynowe produkujemy w dwóch wersjach. Dostępne są materace kieszeniowe, oraz bonellowe.

Materace kieszeniowe cechują się elastycznością punktową. Sprężyny znajdują się w osobnych kieszeniach, dzięki czemu osoba śpiąca na materacu nie odczuwa ruchów partnera.

Zaletą materacy bonellowych jest ich trwałość i wytrzymałość na obciążenia. Masa osoby na nim śpiącej rozkłada się na całą powierzchnię materaca. Materac bonellowy ma tendencję do unoszenia się. Każdy ruch partnera jest odczuwany.

Materace sprężynowe oraz piankowe mogą posiadać różne warstwy innych materiałów.


materace sprężynowe kieszeniowe bonellowe


   Materace piankowe składają się z różnego rodzaju pianek. Są polecane jako materace antyalergiczne, gdyż są bardziej sterylne od materacy sprężynowych. W środku materaca nie zbiera się tak duża ilość kurzu.

Znajdą Państwo u nas materace piankowe z:

– pianką visco, jej kształt dostosuje się do kształtu Twojego ciała, kolejnym atutem  jest zapobieganie powstawaniu odleżyn. Pianka visco jest lubiana za jej przytulność.

– lateksową matą kokosową, pełni funkcje usztywnienia materaca. Odznacza się właściwościami ortopedycznymi.


– pianką wysokoelastyczną HR, cenioną za niepowtarzalna elastyczność i sprężystość. Zapewnia optymalne podparcie sylwetki, w ważnych punktach takich jak kręgosłup, ramiona i biodra.


– matą lateksową, która jest sprężysta i natychmiast reaguje na zmianę pozycji leżenia. Jest komponentem stosowanym także w materacach ortopedycznych.


pianką masującą, którą polecamy osobom cierpiącym na obolałe mięśnie, ze skłonnościami do spięć, czy skurczy mięśniowych.


Materace dla hoteli o właściwościach antyalergicznych


   Nasza firma zajmuje się produkcją materacy. Sprzedawane przez nas produkty wykonane są z wysokiej jakości atestowanych komponentów pochodzących z Polski i Europy.

Naszym priorytetem jest przede wszystkim satysfakcja klientów i pomoc w doborze materaca dostosowanego do potrzeb użytkownika.


Fabryka materacy znajduje się w Nowym Sączu.