Infolinia 8:00 - 16:00
Niskie koszty dostawy
Testuj do 30 dni
...jest pusty
  • English
Strona głównaMateraceMaterace sprężynowe

Materace sprężynowe

Dobre materace sprężynowe

Sprężynowe materace do spania to najpopularniejsza kategoria materacy. W swojej ofercie mamy sprężyny bonellowe oraz sprężyny kieszeniowe. Nawet tanie materace sprężynowe do spania równomiernie rozkładają ciężar ciała i zapewniają doskonałe podparcie.

Materac bonellowy rozkłada ciężar osoby na nim śpiącej na całą jego powierzchnię. Jego atutem jest to, że może służyć różnym osobom, o różnej masie ciała i o różnych preferencjach ułożenia ciała podczas snu.

Materac kieszeniowy idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, jest cichy. Jego dodatkowym atutem jest to, że ułożenie się na łóżku drugiej osoby właściwie nie jest wyczuwalne.

Materace do spania sprężynowe – jaki wybrać?

Nasza oferta obejmuje zarówno wygodne materace sprężynowe dla dzieci, jak i dorosłych. Proponujemy materac sprężynowy dla dziecka 90x180, który będzie odpowiedni nawet dla przedszkolaków.

Do łóżka jednoosobowego polecamy materace sprężynowe 90x200, a także 120x200. W ofercie znajduje się także materac sprężynowy 80x200, odpowiedni do węższych i mniejszych łóżek. Dla par przygotowaliśmy materace sprężynowe 140x200 oraz 160x200. Dostępne są zarówno w wersji bonellowej, jak i kieszeniowej.

Materace sprężynowe