...jest pusty

Etap II - WARSTWY

Sortuj wg:
Domyślny
Filtrowanie produktów
Cena
Wyświetlanie od 0 do 0 (z 0 pozycji) Stron:  0 
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz lub skorzystaj z wyszukiwania zaawansowanego.
4. Jeżeli używałeś filtrów ogranicz ilość wybranych opcji.
Lub wybierz poniższe opcje:

Oferujemy:

Oferta naszego sklepu obejmuje wysokiej jakości materace kieszeniowe, sprężynowe, piankowe: zarówno dla dzieci jak i dorosłych. U nas dowiedzą się Państwo jak wybrać najlepszy produkt.Pierwszym etapem w wyborze materaca była jego odpowiednia twardość, oraz wysokość.

Drugim bardzo ważnym etapem w doborze idealnego materaca jest wybór perfekcyjnie dobranych komponentów. Wszystkie oferowane przez nas elementy sprawiają, że nasz materac staje się idealnym miejscem wypoczynku. 

Oferowane przez nas materace mogą mieć dodatkowe opcje, takie jak: pianka visco, pianka HR, płytę kokosową, oraz płytę lateksową. 

Pianka Visco charakteryzuje się niezwykłą miękkością, otulającą całe nasze ciało, poprawiającą krążenie. Dla osób, które cenią sobie komfort snu. 

Pianka HR, inaczej zwana pianką wysokoelastyczną, charakteryzuje się lekkością, pianka jest zbudowana z milionów gęstych kanalików, co zapewnia bardzo dobrą wentylację, anatomicznie dopasowuje się do ksztaltu ciała. 

Płyta kokosowa jest idealnym komponentem usztywniającym materac, który jest zbyt miękki. Posiada działanie antyalergiczne. 

Płyta lateksowa jest elastyczna, cechuje się sprężystością, jest bardzo trwały i posiada właściwości antyalergiczne, antygrzybiczne, odporna na pleśń czy roztocza.

Etap II - WARSTWY