...jest pusty
Strona głównaMateraceMaterace dziecięceMaterace dziecięce piankowe

Materace dziecięce piankowe

Sortuj wg:
Domyślny
Filtrowanie produktów
Cena
Wyświetlanie od 0 do 0 (z 0 pozycji) Stron:  0 
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz lub skorzystaj z wyszukiwania zaawansowanego.
4. Jeżeli używałeś filtrów ogranicz ilość wybranych opcji.
Lub wybierz poniższe opcje:

Oferujemy:

Oferta naszego sklepu obejmuje wysokiej jakości materace kieszeniowe, sprężynowe, piankowe: zarówno dla dzieci jak i dorosłych. U nas dowiedzą się Państwo jak wybrać najlepszy produkt.

Materace z pianki poliuretanowej

Materace piankowe wykonane są w całości z pianki poliuretanowej o twardości między H1 - H3 w zależności od preferencji dziecka. Polecamy materace piankowe antyalergiczne, materace kokosowe czy lateksowe - wszystkie z dodatkiem pianki poliuretanowej. Materac z pianki poliuretanowej to najlepszy wybór, jeśli zależy Państwu na komforcie snu dziecka. Zapewnia on także doskonałe podparcie dla kręgosłupa, co gwarantuje zdrowy rozwój. Wynika to z tego, że materac z pianki poliuretanowej dostosowuje się do aktualnego ułożenia ciała i zapewnia oczekiwany poziom wygody niezależnie od przyjętej do snu pozycji.
Wszystkie nasze materace charakteryzuje trwałość oraz wytrzymałość, jak też odporność na ścieranie i właściwości antyalergiczne. Są to wyroby całkowicie bezpieczne w użytkowaniu, zapewniające zdrowy wypoczynek. Proponujemy materac z pianki poliuretanowej o wymiarach 70x120, 70x140, 60x120 cm, a także modele dla starszych dzieci z serii FLEXI YOUNG. Rozbudowany asortyment to pewność, że każdy znajdzie tu rozwiązanie dostosowane do indywidualnych wymagań. Każdy nasz materac z pianki poliuretanowej to gwarancja komfortowego i zdrowego wypoczynku.
Materace dziecięce piankowe