• Przechowalnia 0
 • Pościel

     Wszystkie materiały spełniają wymogi Unii Europejskiej jakościowe jak i zdrowotne, są wyprodukowane w 100% z certyfikowanych komponentów. Strzeżemy się chińskich, tańszych zamienników i nieatestowanych barwników, szczególnie w przypadku pościeli która ma bezpośredni kontakt z naszym ciałem.  Materiały z których wykonane są produkty charakteryzuje się obniżoną chłonnością kurzu. Produkty są wykonywane z najwyższej jakości dostępnej w Polsce satyny, bawełny, wiskozy oraz innych materiałów. Wzory pościeli, które oferujemy zostały zaprojektowane przez utalentowanych designerów. Dostarczamy produkty fabrycznie nowe, z metkami producent.

    Prosimy informować nas o wszelkich problemach z kurierami czy brakiem dostawy. Wszelkie niejasności oraz dodatkowe koszty związane z dostawą produktu zostaną pokryte prze NASZĄ FIRMĘ. Otrzymają Państwo zamówiony towar szybko i w stanie idealnym. Każda przesyłka posiada dodatkowe ubezpieczenie od zagubienia czy zniszczenia w trakcie transportu.
  Pościel
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  Czas wyświetlania strony: 0.061s