Model NAKŁADKI MASUJĄCEJ BLUE TOP
Strona delikatnie masująca posiada strefy rozkroju pianki pozwalające na rozmasowanie mięśni w czasie snu, dając niesamowity efekt odpoczynku. Strona ta jest polecana dla osób z efektem obolałych mięśni, z tendencjami do spięć czy skurczy mięśniowych. W nocy w czasie skurczu można pocierać kończyną o strefy ( kontury) na materacu, co pomoże rozmasować mięśnie - dając ulgę. Jest to też strona polecana do odpoczynku, po wysiłku fizycznym. Konturowa strona została wykonana z wysoko elastycznej pianki HR charakteryzującej się jednolitą budową i przewiewnością oraz wysoką wytrzymałością na odkształcenia.
MASAŻ W CZASIE SNU POPRAWIA UKRWIENIE ORAZ SPRAWIA ZE MATERAC UJĘDRNIA I WYSZCZUPLA, GDYŻ ROZBIJA WARSTWY TŁUSZCZU. MATERAC DZIAŁA JAK ROLLER BEZ TRACENIA DODATKOWE CZASU, ROBISZ TO W CZASIE SNU POPRZEZ DRENAŻ LIMFATYCZNY.
Konturowa strona została wykonana z wysoko elastycznej pianki HR charakteryzującej się jednolitą budową i przewiewnością oraz wysoką wytrzymałością na odkształcenia. Strona ta ma twardość w skali H2.
Swobodnie można położyć materac nawierzchniowy na obecny materac lub inną powierzchnię. Można stosować nakładkę cały czas lub sporadycznie.
Materac można włożyć do pokrowca lub wystarczy prześcieradło z gumką. Dodatkowo można dokupić pokrowiec
Strona konturowa ze strefami typu HR inaczej zwana pianką wysoko elastyczna. To rodzaj pianki poliuretanowej o zwiększonej sprężystości i wytrzymałości, posiadająca nieregularną strukturę.
Zbudowana jest z milionów pęcherzyków (które można dostrzec na zdjęciu) co umożliwia perfekcyjne dopasowanie materaca do anatomicznego kształtu ciała oraz gwarantuje przyjemny komfort snu. Zdolność natychmiastowego odzyskiwania pierwotnego kształtu oznacza, że dużo szybciej reaguje na każdą zmianę pozycji ciała, a to dobra wiadomość, dla wszystkich, którzy wiercą się w nocy, czy potrzebują podparcia pod kręgosłup.
Z uwagi na porowatą strukturę komórkową pianki HR jest ona doskonała wentylowana – stała cyrkulacja powietrza uniemożliwi rozwój wszelkiej pleśni i grzybów. To materiał wskazany dla alergików. Miliony komórek w porowatej strukturze powodują perfekcyjne dopasowanie materacy z pianki wysoko elastycznej do kształtu ciała, zapewniają doskonałą, ergonomiczną pozycję snu, a dzięki elastyczności są idealne do regulowanych stelaży.
Strona z pianką wysoko elastyczną HR charakteryzuje się twardością na poziomie H2.
Pianka HR odprężająca dzięki swojej budowie działa rozluźniająco na mięśnie oraz poprawia przepływ limfy.
Zalety materaca
- można ją używać sporadycznie lub stale
- delikatnie masująca
- POMAGA W UTRACIE WAGI - MASAŻ LIMFATYCZNY POPRAWIA OBIEG LIMFY POMAGAJĄC SIĘ POZBYĆ TŁUSZCZU
- dla osób cierpiących na skurcze mięśni, rozmasowuje mięśnie w czasie snu
- dobry odpoczynek dla mięśni po wysiłku fizyczny
- wysoka trwałość użytkowania
- odporność na odkształcenia i zdolność odzyskiwania pierwotnego kształtu
- wysoko elastyczna pianka zatrzymuje ciepło w czasie snu, stąd polecany jest dla osób z problemami z krążeniem
- doskonała elastyczność punktowa zapewniająca optymalne, anatomiczne dopasowanie do ułożenia ciała porównywalne z parametrami lateksu przy niższej cenie
- działa przeciw odleżynom gdyż ciało nie leży płasko
- posiada właściwości antyalergiczne
- wraca do pierwotnego kształtu pomimo nacisku, nie odkształca się
- wyjątkowo elastyczna konstrukcja
- zapewnia zdrowy wypoczynek
- zapewnia dobrą wentylację
- nie absorbuje potu
- Kolory pianek są poglądowe.
- Producent zastrzega tolerancje rozmiaru +/-2 cm.
- pianka wysoko elastyczna HR masująca 4cm
- mate lateksową *
- mate kokosową *
- Visco
- pokrowiec
- ROZMIAR: wg wyboru
- WYSOKOŚĆ: wg wyboru
- ceniących wygodę
- dla dzieci, młodzieży i dorosłych
- osoby starsze
- osób z problemami skórnymi oraz odleżynami
- osoby z problemami z krążeniem
- dla alergików
- ochrona przed roztoczami i mikroorganizmami czyli dla alergików
- osób pocących się w czasie snu





Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!
Napisz opinięWłaściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.